Drama u Porto Alegreu: Firmino se ispromašivao, sreća pomazila Brazil

Kakva drama, kakva utakmica u Porto Alegreu. Brazil se nakon penal-lutrije plasirao u polufinale Copa Americe. Karioke je pomazila sreća u duelu protiv Paragvaja.

Nakon 90 minuta bilo je 0:0 i onda se pristupilo penalimka. Dvaput su se s Paragvajcima na Copi našli na penale i oba puta ispali...

"Ne mogu nikada biti smiren dok se izvode penali. Ne mogu i ne shvaćam kako ostali selektori mogu", rekao je Tite, brazilski selektor.

Brazil je dominirao cijeli susret. Imali su čak 26 udaraca na gol, no kad vas neće, onda neće.

Stiskali su Coutinho i društvo, a kada je Balbuena u 58. minuti dobio crveni karton, činilo se da je paragvajskim nadanjima kraj.

No, šejtan nikad ne spava... Firmino se ispromašivao, bio je u nekoliko idealnih prilika, ali lopta nije htjela u gol.

Na kraju penali i prolaz Brazila. U polufinalu igrat će protiv boljeg iz duela Argentina - Venecuela. Ovaj duel se igra večeras od 23 sata.