Bosna prkosna, a i Robi sa njom: Pogledajte reakciju Prosinečkog nakon gola Džeke

Bosna i Hercegovina nakon skoro 70. minuta igra neriješeno sa Italijom u Torinu, a rezultat glasi 1:1.

Zmajevi su poveli pogotkom Džeke u 33. minuti susreta nakon spektakularne akcije i asistencije Edina Višće.

U drugom dijelu utakmice, tačnije u 50. minuti Insigne je zahvatio sjajan volej nakon kornera i matirao nemoćnog Šehića za poravnanje rezultata...

Nakon gola Edina Džeke za vodstvo, reakcija i slavlje selektora Roberta Prosinečkog najbolje ilustruje koliko voli ovaj tim i koliko mu je stalo do uspjeha naše reprezentacije.

Pogledajte kako je selektor BiH proslavio vodeći pogodak naše selekcije.