Bordo mašina tutnji kroz Kakanj: Sarajevo razbija Mladost

Fudbalski klub Sarajevo lider je na tabeli Premijer lige Bosne i Hercegovine, a u 13. kolu izabranici Husrefa Musemića gostuju kod Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Nakon prvih 45 minuta rezultat je već 3:0 za goste iz Sarajeva.

Igrao se 23. minut utakmice kada je ekipa s Koševa došla do prednosti. Amar Rahmanović je centrirao, a Mersudin Ahmetović je glavom zatresao mrežu domaćih.

Bordo tim je do dva gola prednosti došao u 30. minuti susreta. Ovaj put Šabanović je centrirao, a Rahmanović glavom pogodio za 2:0.

U 36. minuti Sarajevo je došlo i do trećeg gola. Za samo 13 minuta Bordo momci potpuno su razbili Kakanjce. Ahmetović je ovaj put u ulozi asistenta, a kapiten Krste Velkoski trese mrežu domaćina.