Borac dobio Čelik: Pogledajte kako izgleda tabela i koliko Željo bježi Sarajevu

Banjalučki Borac je večeras na domaćem terenu nadigrao zenički Čelik i stigao do pobjede u posljednjem meču 7. kola Premijer lige BiH.

Gledali smo sjajnu utakmicu u Banjoj Luci, a pogotovo smo mogli uživati u uvodnim minutama, koje su i donijele tri pogotka.

Borac je krenuo jako ofanzivno u ovaj meč, redale su se prilike pred golom Pavlovića, koji je kapitulirao u 11. minuti.

Radulović je tada izveo korner, stvorila se gužva u petercu u kojoj se najbolje snašao Vranješ i pogodio za 1:0.

Ipak, u 18. minuti Čelik se vraća u igru preko Mahmutovića, koji sjajno glavom pogađa za 1:1.

Nije to puno poremetilo Borac i sjajnog Vranješa, koji u 21. minuti koristi novi kiks odbrane gostiju i postiže gol za 2:1, piše SCSport.

Problemi za Borac dolaze sredinom drugog dijela, kada stoper Jovanović igra rukom, a sudija Bijelica mu pokazuje crveni karton.

Ipak, nije to puno pomoglo Čeliku, koji nikako nije uspijevao da napravi probleme Borcu, a utakmica je riješena u 81. minuti.

Tada je Pavlovića savladao Ivan Crnov i postavio konačnih 3:1.