Zrinjski i dalje stopostotan na domaćem parketu

Fena
Košarkaši Zrinjskog upisali su treću pobjedu u regionalnoj ABA 2 ligi, pobijedivši u susretu šestog kola na svom parketu Lovćen 73:64.

Nakon izjednačenih 18 minuta igre u kojima su se momčadi izmjenjivale u vodstvo, Zrinjski je u posljednje dvije minute prije kraja poluvremena pobjegao na šest poena razlike i na odmor otišao s prednošću 33:27.

Mostarci su s dobrom igrom nastavili i u trećoj četvrtini te su sredinom tog razdoblja igre otišli na najveću razliku +13 (53:40) i tu prednost više nisu ispuštali.

Zrinjski su do treće domaće pobjede u isto toliko domaćih susreta u regionalnoj ligi predvodili Marko Šutalo s 19 poena i 4 asistencije i Vederan Princ s 15 poena i 6 asistencija.

Sljedeći nastup u ABA 2 ligi Zrinjski ima za sedam dana kada gostuje kod vodećeg Vršca.