Teletović bez poena u porazu Bucksa, nevjerovatni James brojao do 57

U noći sa petka na subotu odigrano je 12 utakmica na NBA parketima, a Milwaukee Bucksi našeg Mirze Teletovića upisali su četvrti poraz.

Bolji od Bucksa bili su Detroit Pistonsi. Detroit je slavio rezultatom 105:96. Pistonsi su do prednosti došli u drugoj četvrtini i nisu je ispuštali do kraja utakmice.

Nakon 24 minute igre domaćin je imao 11 poena prednosti (59:48). Pistonsi su prednost zadržali do kraja i tako došli do svog petog trijumfa u sezoni.

Mirza Teletović je proveo 11 minuta na parketu, ali nije postigao niti jedan poen. Teletović je utakmicu završio sa dvije asistencije i dva skoka.

Fantastičnu utakmicu sinoć je odigrao LeBron James. Njegov Cleveland je slavio protiv Washington Wizardsa rezultatom 130:122, a James je postigao 57 poena, što je njegov drugi najbolji učinak na jednoj utakmici u karijeri.