Spars Realway slavio nakon drame u Domžalama

Facebook / Velika pobjeda Spars Realwaya

Košarkaši Spars Realway su u 17. kolu Druge ABA lige sinoć gostovali kod Heliosu u Domžalama, gdje smo vidjeli pravu dramu i pobjedu našeg tima, 80:77.

Helios je dobio prvu dionicu sa 20:18, ali Sparsi se bude i do poluvremena rezultat okreću u svoju korist (40:36).

U nastavku smo gledali ravnopravnu utakmicu do samog kraja, a u drami se bolje snašao naš tim i slavio pobjedu 80:77.

Igrače Spars Realwaya je do pobjede vodio Adin Vrabac s 21 poenom, dok je 16 dodao Branislav Đekić.

Sparsi su ostali posljednjeplasirani na tabeli s omjerom 4-13, ali sa realnim šansama da krenu prema sredini tabele Druge ABA lige.