Nurkić postigao šest poena u pobjedi Portlanda nad Minnesotom

NBA.com / Foto: Bruce Ely
Portland Trail Blazersi su u svom Moda Centru došli do pobjede nad Minnesota Timberwolvesima rezultatom 123:114.

U prvom dijelu utakmice obje ekipe su pružile izjednačenu igru, te se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 54:54.

Međutim, nakon pauze igrači Portlanda postižu čak 43 poena u trećoj dionici utakmice, pa su u posljednju četvrtinu ušli sa 13 poena prednosti.

Do kraja meča Trail Blazersi odradili su rutinski posao i tako došli do zaslužene i sigurne pobjede protiv Timberwolvesa.

Bh. centar Jusuf Nurkić je na parketu proveo 20 minuta i za to vrijeme upisao šest poena i tri skoka.