Musa s klupe odgledao poraz Netsa: Portland izgubio od Sunsa

Brooklyn Netsi su porazom zaključili 2019. godinu. Izgubili su na gostovanju kod Minnesota Timberwolvesa, i to nakon produžetka, 122:115.

Gosti su dobrim dijelom utakmice imali vodstvo, ali u zadnjim minutama Wolvesi dolaze u prednost. Netsi su zatim košem Taureana Princea izborili produžetak, ali u dodatnih pet minuta jednostavno su se raspali.

Da izbjegne treći poraz zaredom Brooklynu nije pomoglo ni još jedno dobro izdanje Spencera Dinwiddieja (36 poena), dok su kod Minnesote, u odsustvu Townsa i Wigginsa, najbolji bili Shabazz Napier (24) i Jarrett Culver (21).

Džanan Musa ni u ovoj utakmici nije dobio priliku, susret je ponovo presjedio na klupi Netsa. Očito je definitivno ispao iz rotacije trenera Kennyja Atkinsona, a pogotovo će teško dolaziti do minuta kada se još oporavi nekoliko povrijeđenih igrača Brooklyna…