Džanan Musa igrao četiri minute, uspio postići koš

PrtScr / Polaganje Muse za nove poene u NBA

Brooklyn Netsi su deklasirali Cleveland Cavalierse na gostovanju i bivše NBA šampione zakovali na dno tabele sa sva četiri poraza na startu sezone.

Netsi, našeg Džanan Muse, pobijedili su 102:86, a ključna je bila treća četvrtina susreta koju je Brooklyn dobio 38:17.

Musa je na terenu proveo skoro četiri minute (3:50). U igru je ušao u posljednjoj četvrtini i uspio se upisati u strijelce. Već u prvoj akciji je postigao koš.

Musa je nešto kasnije pokušao izvesti solo akciju, ali je zaustavljen od strane Davida Nwaba.

Za razliku od Cavaliersa koj imaju niz od 0-4, Netsi su u četiri meča došli do druge pobjede.

Musa je u četiri meča uspio sakupiti 11 minuta i postići četiri koša.