Riad Bajić postigao oba gola za Konyaspor u remiju protiv Bešiktaša

Anadolija
Atiker Konyaspor je u 2. kolu turske Spor Toto Super lige na stadionu Konya Buyuksehir Belediye u Konyi igrao neriješeno 2:2 protiv ekipe Bešiktaša, javlja Anadolu Agency (AA).

Oba gola za domaćina je postigao bh. napadač Riad Bajić, prvo u 8. i onda u 60. minuti utakmice. Golove za Bešiktaš su postigli Olcay Sahan u 14. i Cenk Tosun u 53. minuti. U ekipi Atiker Konyaspora igrao je i bh. internacionalac Amir Hadžiahmetović.

Nakon dva odigrana kola Atiker Konyaspor je na 9. poziciji s 2 osvojena boda dok je Bešiktaš lider turske Spor Toto Super lige s 4 boda.