Mladost jedina bez poraza: Kakanjci srušili i Široki Brijeg

Mladost iz Doboja kod Kaknja danas je u sedmom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom terenu savladala Široki Brijeg rezultatom 3:1.

Tako su Kakanjci ostali jedina neporažena ekipa u ligi nakon sedam odigranih kola i dijele drugo mjesto na tabeli sa Slobodom (13). Prvoplasirani je Zrinjski sa 16 osvojenih bodova.

Nakon prvih 45 minuta susreta u Kaknju nije bilo golova, a onda je finiš drugog poluvremena donio pravu "ludnicu". Široki je poveo u 73. minuti, a precizan je bio Wagner. Samo dvije minuta kasnije domaćin je izjednačio. Precizan je Husić nakon velike greške golmana Širokog Brijega.

Mladost do vodstva dolazi u 85. minuti susreta. Precizan s bijele tačke bio je Brkić. Konačnih 3:1 postavio je svojim drugim golom Husić u 86. minuti susreta.