Estonija remizirala s Maltom u prijateljskom susretu

/ FOTO: Catherine Kortsmik
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u prvom susretu kvalifikacija za plasman na Svjetsko prvenstvo koje se igra u Rusiji odmjerit će snage s reprezentacijom Estonije.

Danas su Estonci u prijateljskom susretu odmjerili snage s reprezentacijom Malte, a pobjednika nije bilo. Utakmica je završena rezultatom 1:1.

Poveli su Estonci golom Zejnova u 57. minuti susreta, a samo dvije minute kasnije izjednačio je Effiong.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine s Estonijom igra šestog septembra na stadionu Bilino polje s početkom od 20 sati i 45 minuta. Utakmica je odigrana na stadionu Pärnu Rannastaadion.