Zmajevi remizirali sa Poljacima (VIDEO)

Reprezentativci BiH, koje su večeras, pored Zvjezdana Misomovića, činili nogometaši Premier lige BiH, odigrali su neriješeno (2:2) protiv selekcije Poljske, u utakmici koja se igrala na neutralnom terenu u Turskoj.

Već u sedmom minutu Poljaci su došli do vodstva preko Pawela Brožeka. Naši večerašnji protivnici nakon toga su nastavili sa pritiskom na našoj polovini terena, ali 23. minut igre donio je poravnanje rezultata i to preko Muhameda Subašiša, a asistent je bio Misimović.
S rezultatom od 1:1 otišlo se na zasluženi odmor.

U drugom poluvremenu Poljaci su ponovo došl do vodstva, a ponovo je mrežu zatresao Brožek i to u 52. minuti igre. Ali , samo dvije minute kasnije Zmajevi su poravnali rezultat na 2:2. Gol je postigao Misimović i to izvođenjem penala, te tako postavio i konačan rezultat utakmice.