Još jedna medalja za BiH: Srebro za sjajnu Irmelu

Danas su na programu specijalnih Ljetnih olimpijskih igara u Los Angelesu bila finalna takmičenja u plivanju.

Naša takmičarka Irmela Peranović osvojila je srebrnu medalju, nastupom u disciplini 50 metara slobodno.

Nakon Adnana Pribišića koji je osvojio zlatnu medalju u disciplini 25 metara prsno, ovo je naša druga osvojena medalja na Ljetnim olimpijskim igrama.

Zlato za BiH na Specijalnoj Olimpijadi u LA: Bravo, Adnane!

Ženska fudbalska ekipa Specijalne olimpijade BiH je danas u drugom krugu takmičenja odigrala utakmicu protiv reprezentacije Srbije koju je savladala rezultatom 8:0.

Redakcija našeg portala svim učesnicima Olimpijade iz BiH želi uputiti čestitku: Hvala što ste ponosno predstavili našu zemlju!